Turniej dla Niepodległej GP-2018 T-10 WYNIKI

100 lat!!! 100 lat!!!

Turniej dla Niepodległej”

Grand Prix Gryfina 2018

Turniej 10. (7-rund P 10+5”)

Sobota 10.11.2018r. GDK Pałacyk pod Lwami

WYNIKI:

  1. Nędzarek Bartosz Gryfino SP-3 7,0p.

  2. Bury Miłosz Szczecin 5,5p.

  3. Turek Mikołaj Gryfino SP-2 5,5p.

  4. Bury Maksymilian Szczecin 5,0p.

  5. Wolny Maksymilian Szczecin 5,0p.

  6. Szpura Bartosz Gryfino SP-2 5,0p.

  7. Soszka Szymon Gryfino SP-3 5,0p.

  8. Mróz Dominik Gryfino SP-2 5,0p.

  9. Mróz Nikodem Gryfino SP-2 4,5p.

  10. Wolny Zuzanna Szczecin 4,5p.

  11. Lewandowski Filip Gryfino SP-3 4,0p.

  12. Hajdaś Adam Gryfino SP-2 4,0p

  13. Kuryło Martyna Gryfino SP-3 4,0p.

  14. Pawlicz Filip Szczecin 4,0p.

  15. Gągoliński Przemek Gryfino SP-2 4,0p.

  16. Olszewski Wojciech Gryfino SP-2 4,0p

  17. Dejewska Kinga Gryfino SP-2 4,0p.

  18. Dejewski Jan Gryfino SP-3 4,0p.

  19. Babińska Liwia Gryfino SP-3 3,5p.

  20. Jędraszczyk Kajetan Gryfino SP-1 3,5p.

  21. Lesiak Nina Gryfino SP-2 3,5p.

  22. Wawrzyniak Paulina Gryfino SP-2 3,0p.

  23. Podfigurny Ziemowit Gryfino SP-2 3,0p.

  24. Zabadała Tomasz Gryfino SP-2 3,0p.

  25. Biercewicz Krystian Gryfino SP-3 3,0p.

  26. Grabowska Hania Gryfino SP-3 3,0p

  27. Kucharczyk Ola Gryfino SP-2 3,0p.

  28. Nowicki Mateusz Szczecin 3,0p.

  29. Kaliński Aleksander Gryfino SP-3 3,0p.

  30. Pawlicz Marzena Szczecin 3,0p.

  31. Pabiniak Paweł Gryfino SP-1 3,0p.

  32. Sztylke Wojciech Gryfino SP-2 2,5p.

  33. Nowicki Krzysztof Szczecin 2,5p.

  34. Jankowski Patryk Gryfino SP-2 2,0p.

  35. Wolny Magdalena Szczecin 2,0p.

  36. Ślusarczyk Oliwier Gryfino SP-3 2,0p.

  37. Sztylke Hania Gryfino SP-2 2,0p.

  38. Pawlicz Paulina Szczecin 1,5p.

  39. Pawlicz Zuzanna Szczecin 1,0p.

KOŃCOWE WYNIKI ELIMINACJI

Grand Prix 2018 po 10 turniejach:

1. Turek Mikołaj Gryfino 2004 58,5p.

2. Nędzarek Bartosz Gryfino 2003 55,0p.

3. Hajdaś Adam Gryfino 2004 49,0p.

4. Kuryło Martyna Gryfino 2005 43,0p.

5. Szpura Bartosz Gryfino 2005 41,5p

6. Mróz Nikodem Gryfino 2004 41,0p.

7. Mróz Dominik Gryfino 2009 41,0p.

8. Jazukiewicz Gabriel Gryfino 2003 37,5p.

9. Biercewicz Krystian Gryfino 2006 37,5p.

10. Jędraszczyk Kajetan Gryfino 2004 36,5p.

11.Olszewski Wojciech Gryfino 2008 35,0p.

12. Soszka Szymon Gryfino 2003 34,5p.

13. Kucharczyk Ola Gryfino 2006 33,0p.

14. Pawlicz Filip Szczecin 2012 33,0p.

15. Gągoliński Przemek Gryfino 2009 32,5p.

16. Sztylke Wojciech Gryfino 2007 32,0p.

17. Dejewska Kinga Gryfino 2004 29,0p

18. Tokarek Hanna Pniewo 2005 28,5p.

19. Tokarek Franciszek Pniewo 2007 27,0p.

20. Kaliński Aleks Gryfino 2010 26,5p.

21. Zabadała Tomasz Gryfino 2009 25,0p.

22. Dejewski Jan Gryfino 2008 24,5p

23. Lesiak Nina Gryfino 2008 24,5p

24. Babińska Liwia Gryfino 2009 24,0p

25. Grabowska Hania Gryfino 2009 23,5p

26. Wieligórka Szymon Gryfino 2003 23,5p.

27. Podfigurny Ziemowit Gryfino 2007 23,5p

28. Lewandowski Filip Gryfino 2010 23,0p.

29. Radomska Nikola Gryfino 2006 22,5p.

30. Piątek Alan Gryfino 2006 21,5p.

31. Jankowski Patryk Gryfino 2008 19,0p.

32. Lewek Jakub Goleniów 2011 18,5p.

33. Sztylke Hania Gryfino 2010 18,0p.

34. Ślusarczyk Oliwier Gryfino 2010 17,0p

35.Tokarek Antoni Pniewo 2009 16,0p.

36. Pasierbik Daniel Szczecin 2002 15,5p

37. Pasierbik Patryk Szczecin 2004 15,5p.

38. Piec Gustaw Gryfino 2009 15,5p

39. Pabiniak Paweł Gryfino 2008 14,5p.

40. Bury Miłosz Szczecin 2006 12,0p.

41.Kowalczuk Jakub Gryfino 2010 11,0p.

42. Wolny Zuzanna Szczecin 2005 9,5p.

43. Sokołowski Jakub Gryfino 2008 9,0p

44. Pawlicz Paulina Szczecin 2013 9,0p.

45. Pawlicz Marzena Szczecin 2010 9,0p.

46. Łabędzki Kuba Gryfice 2009 8,0p.

47. Kopija Hubert Chwarstnica 2009 8,0p.

48. Wawrzyniak Paulina Gryfino 2009 7,0p

49. Matusiak Kamil Gryfino 2008 7,0p.

50. Łabędzki Kamil Gryfice 2005 6,0p.

51. Bury Maksymilian Szczecin 2009 5,0p.

52. Wolny Maksymilian Szczecin 2006 5,0p.

53. Brus Bartosz Nowe Czarnowo 2009 4,0p.

54. Iskra Michał Gryfino 2006 3,0p.

55. Zborowski Kacper Myślibórz 2006 3,0p.

56. Musiałowski Dominik Kołobrzeg 2009 3,0p.

57. Pawlik Mateusz Gryfino 2010 3,0p.

58. Szuster Michał Staffelde 2008 3,0p.

59. Nowicki Mateusz Szczecin 2007 3,0p.

60. Nowicki Krzysztof Szczecin 2004 2,5p.

61. Musiałowski Wiktor Kołobrzeg 2009 2,0p.

62. Wolny Magdalena Szczecin 2011 2,0p.

63. Szuster Zosia Staffelde 2011 1,0p

64. Pawlicz Zuzanna 2014 1,0p.

GRATULACJE !!!