CHOSZCZNO MW-ZP 10’+5” Komunikat

 

Komunikat CHOSZCZNO Komunikat

Mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego do lat 8,10,12,14,16,18

Szachy Szybkie P-10+5”

WYJAZD sobota 25.05.2019

Zbiórka 8.00!

Parking „Czekan” k/Biedronki

ZABIERAMY ZE SOBĄ:

*Legitymacje szkolną *Prowiant

*Dobry humor na cały wyjazd!!! *Koszt 0zł

Zgłoszeni na listy startowe mistrzostw: 

*Kucharczyk Ola                                           *Zabadała Tomek

*Gągoliński Przemek                                  *Szpura Bartosz

*Grabowska Hania                                        *Kuryło Martyna

*Turek Mikołaj                                               *Bartosz Nędzarek

*Lesiak Nina                                                    *Babińska Liwia

*Wawrzyniak Paulina                                 *Soszka Szymon

*Kaliński Aleksander                                   *Mróz Dominik

*Dejewski Jan                                                  *Dejewska Kinga

*Lewandowski Filip                                      *Ślusarczyk Oliwier

*Olszewski Wojtek                                         *Piec Gustaw

POWODZENIA!!!!

GP-2019 Turniej-5 WYNIKI

XXI GRAND PRIX GRYFINA 2019

Turniej 5.

18.05.2019 GDK Pałacyk pod Lwami

WYNIKI:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_3042/

Turniej z atrakcjami !!!

Grand Prix 2019

Klasyfikacja po V turniejach

  1. Soszka Szymon Gryfino 32,0p.

  2. Nędzarek Bartosz Gryfino 27,5p.

  3. Bury Miłosz Szczecin 26,5p.

  4. Tokarek Hanna Pniewo 26,0p.

  5. Bury Maksymilian Szczecin 24,5p.

  6. Tokarek Franciszek Pniewo 23,0p.

  7. Kuryło Martyna Gryfino 21,5p.

  8. Pawlicz Filip Szczecin 20,5p.

  9. Lewandowski Filip Gryfino 18,0p.

  10. Mróz Dominik Gryfino 17,0p.

  11. Kaliński Aleksander Gryfino 16,5p.

  12. Kucharczyk Aleksandra Gryfino 15,5p.

  13. Ragan Szymon Goleniów 15,0p.

  14. Tokarek Antoni Pniewo 15,0p.

  15. Bury Marcel Szczecin 14,5p.

  16. Gagoliński Przemysław Gryfino 14,0p.

  17. Hermanowicz Jakub Choszczno 13,5p.

  18. Zaręba Piotr Szczecin 13,0p.

  19. Lesiak Nina Gryfino 13,0p

  20. Wawrzyniak Paulina Gryfino 12,5p.

  21. Szpura Bartosz Gryfino 12,0p.

  22. Olszewski Wojciech Gryfino 12,0p.

  23. Dejewski Jan Gryfino 12,0p.

  24. Ślusarczyk Oliwier Gryfino 10,5p.

  25. Straszkiewicz Kamil Gryfino 10,5p.

  26. Babińska Liwia Gryfino 10,0p.

  27. Piec Gustaw Gryfino 10,0p.

  28. Zabadała Tomasz Gryfino 10,0p.

  29. Zaręba Michał Szczecin 9,0p.

  30. Dejewska Kinga Gryfino 9,0p.

  31. Jankowski Patryk Gryfino 9,0p.

  32. Lewek Jakub Gorzów 8,0p.

  33. Ragan Zosia Goleniów 7,0p.

  34. Gałek Dominik Gryfino 6,5p.

  35. Jazukiewicz Gabriel Gryfino 6,0p.

  36. Wieligórka Szymon Gryfino 6,0p.

  37. Chęś Krzysztof Gryfino 6,0p.

  38. Łabędzki Kamil Gryfice 5,0p.

  39. Pasierbik Patryk Szczecin 5,0p.

  40. Pawlicz Paulina Szczecin 5,0p.

  41. Pawlicz Zuzanna Szczecin 4,5p.

  42. Turek Mikołaj Gryfino 4,0p.

  43. Jankowska Hanna Gryfino 4,0p.

  44. Pasierbik Daniel Szczecin 4,0p.

  45. Podfigurny Ziemowit Gryfino 4,0p.

  46. Dryhinicz Karol Szczecin 4,0p.

  47. Jędraszczyk Kajetan Gryfino 3,0p.

  48. Łabędzki Kuba Gryfice 3,0p.

  49. Nowicki Krzysztof Szczecin 3,0p.

  50. Biercewicz Krystian Gryfino 3,0p.

  51. Nowicki Mateusz Szczecin 3,0p.

  52. Zgobik Kryspin Gryfino 2,5p.

  53. Chomont Antonina Goleniów 2,0p.

  54. Grabowska Hanna Gryfino 2,0p

  55. Pawlicz Marzena Szczecin 2,0p.

  56. Hermanowicz Nela Choszczno 2,0p.

  57. Balcerkiewicz Kuba Gryfino 1,0p.

  58. Zatyracz Nikola Gryfino 1,0p.

XXI GP Gryfina Turniej-5 KOMUNIKAT

XXI GRAND PRIX GRYFINA 2019

Turniej 5.

18.05.2019 /sobota/ g.10.00

GDK Pałacyk pod Lwami

ADRES TURNIEJU:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_3042/

Ilość uczestników ograniczona do 40 zawodników!

Zapisy w dniu turnieju – tylko w przypadku wolnych miejsc

Zgłoszonych  29 zawodników

UWAGA!!! UWAGA!!!

Po turnieju krótkie podsumowanie „Gryfino-Open 2019”

oraz informacja o wyjeździe na Mistrzostwa Województwa

ZAPRASZAMY