Home
Witamy na stronie UKS Biały Pion
WOM 2016 WYNIKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez BPG31   
wtorek, 21 czerwca 2016 17:18

 

Wojewódzka

 

Olimpiada

 

Młodzieży

 

Łazy k/Koszalina

25.06.2016r

 

 

Biały Pion na podium WOM 2016

 

Bardzo dobrze spisali się młodzi gryfińscy szachiści na Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży w Łazach k/Koszalina, gdzie w gronie najlepszych klubów województwa zachodniopomorskiego zajęli doskonałe! trzecie miejsce!!! W zawodach sklasyfikowano dziesięć drużyn a przy szachownicach zasiadło blisko 120 zawodników.

Złoty medal przypadł reprezentantom Koszalina (AKSz „Hetman”), srebro dla Szczecina (KS „Gryf”) brąz dla Gryfina (UKS „Biały Pion”). Na dalszych pozycjach: IVm, Gościno (UKS „Refleks”); Vm. Choszczno (SP-3) VIm. Kołobrzeg (GKS „Solny”)...

Mocno odmłodzony gryfiński zespół, dzielnie walczył we wszystkich kategoriach wiekowych, choć punktacja WOM obejmowała tylko dwa roczniki, do lat 10 i 12.

 

Z gryfińskich zawodników na świetny wynik zespołu zapracowali indywidualnie:

 

IIIm. Bartosz Nędzarek (brązowy medal !!!) c-14

IVm. Martyna Kuryło d-12

IVm. Szymon Soszka ch-14

Vm. Kinga Dejewska d-12

Vm. Liwia Babińska d-8

Vm. Mikołaj Turek ch-12

Vm. Gabriel Jazukiewicz ch-14

VIm. Nina Lesiak d-8

VIm. Szymon Wieligórka ch-14

7m. Ola Kucharczyk d-10

11m. Jan Dejewski ch-8

13m. Karol Olias ch-12

14m. Patrycja Misiak d-10

16m. Adam Hajdaś ch-12

Bardzo dzielnie powalczyli także pozostali nasi reprezentanci: Adam Janik 21m; Kajetan Jędraszczyk 24m; Alan Piątek 37m.; Dawid Zasada 43m; Amadeusz Orszulak 48m.


GRATULACJE!!!!


Po zawodach, cała ekipa zgodnie z tradycją, odbyła krótki rekreacyjny spacer nad morze, zakończony lodami. Dobry humor nie opuszczał nikogo także w drodze powrotnej do Gryfina!

Przed szachistami zasłużone wakacje. W ciągu całego minionego roku szkolnego 2015/16, młodzi gryfińscy miłośnicy „Królewskiej Gry” uczestniczyli w ponad 30 turniejach, reprezentując swoje szkoły, klub i Gryfino w zawodach rangi gminnej, powiatowej, wojewódzkiej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Swoje umiejętności podnosili na zajęciach klubowych oraz szkolnych (klasy szachowe SP-2). Wielu z nich zdobyło wyższe kategorie szachowe.

Śmiało można powiedzieć – to był kolejny, bardzo dobry rok!!!

 


Bardzo serdeczne podziękowania, składam wszystkim rodzicom którzy pomagali podczas wyjazdu na zawody. Dziękuję za Wasz poświęcony czas, zaangażowanie oraz miłą szachową atmosferę.

 

Krzysztof Rudnicki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUSTYNA PEJSKA FOTOGRAFIA
http://jp-gryfino.blogspot.com/

Do zobaczenia po wakacjach !!

Poprawiony: niedziela, 26 czerwca 2016 20:33
 
Grand Prix 2016 Turniej - 7 WYNIKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez BPG31   
sobota, 18 czerwca 2016 22:43

 

Szachowe

 

Grand Prix

 

Gryfina 2016

 

Edycja XVIII /1999-2016/

Turniej - 7. (7-rund P'15)

 

Sobota: 18.06.2016 r.

 

GDK "Pałacyk po Lwami"

 

 

WYNIKI:

 

1 4 IV Paździor, Adrian 0 1400 6.0 22.00 29.00 6 24.0
2 9 V Nędzarek, Bartosz 0 1200 5.5 22.50 30.50 5 25.5
3 12 V Turek, Mikołaj 0 1200 5.5 21.50 31.00 5 21.5
4 1 IV Olias, Karol 0 1400 5.0 21.50 30.00 4 22.0
5 2 IV Hajdaś, Adam 0 1400 5.0 19.50 27.00 5 19.0
6 8 V Goślinowski, Mateusz 0 1200 5.0 15.50 21.00 5 18.0
7 5 IV Tokarek, Hanna 0 1250 4.5 19.50 28.50 4 18.5
8 3 IV Szpura, Bartosz 0 1400 4.0 23.00 31.50 4 19.0
9 18 Jazukiewicz, Gabriel 0 1000 4.0 19.50 27.50 4 18.0
10 11 V Nowaliński, Michał 0 1200 4.0 19.00 25.50 4 17.0
11 7 IV Dejewska, Kinga 0 1250 4.0 17.00 25.50 4 15.0
12 25 Serafin, Szymon 0 1000 4.0 17.00 23.00 3 14.0
13 6 IV Kuryło, Martyna 0 1250 3.5 21.00 28.50 3 18.5
14 27 Jędraszczyk, Kajetan 0 1000 3.5 18.50 26.00 2 16.5
15 14 Ragan, Hubert 0 1000 3.5 16.00 23.00 3 14.5
16 20 Tokarek, Franciszek 0 1000 3.5 14.50 19.50 3 11.5
17 16 Piątek, Alan 0 1000 3.5 12.50 18.50 3 9.5
18 21 Soszka, Szymon 0 1000 3.0 20.50 28.50 3 14.0
19 22 Paździor, Oskar 0 1000 3.0 16.50 23.50 3 11.0
20 23 Janik, Adam 0 1000 3.0 15.50 22.50 2 13.0
21 10 V Wieligórka, Szymon 0 1200 2.5 16.50 23.50 2 10.5
22 15 Helpa, Weronika 0 1000 2.5 15.00 20.50 1 8.5
23 26 Dejewski, Jan 0 1000 2.5 14.50 21.50 1 9.5
24 19 Babińska, Liwia 0 1000 2.5 13.00 17.00 1 6.5
25 17 Tkaczuk, Michał 0 1000 2.0 14.50 21.00 1 5.0
26 13 Sztylke, Wojciech 0 1000 2.0 13.00 18.00 2 7.0
27 24 Grabowska, Hania 0 1000 1.0 13.00 18.50 0 5.0

JUSTYNA PEJSKA FOTOGRAFIA
http://jp-gryfino.blogspot.com/

 

Klasyfikacja Generalna GP-2016

po 7.turniejach

1. Olias Karol SP-2/2005 39,0 p.

2. Nędzarek Bartosz SP-3/2005 38,0 p.

3. Turek Mikołaj SP-2/2004 37,5 p.

4. Paździor Adrian SP-2/2005 36,0 p.

5. Hajdaś Adam SP-2/2004 32,5 p.

6. Kuryło Martyna SP-2/2005 31,0 p.

7. Soszka Szymon SP-3/2003 29,5 p.

8. Dejewska Kinga SP-2/2004 29,0 p.

9. Jazukiewicz Gabriel SP-2/2003 28,5 p.

10. Nowaliński Michał SP-2/2005 27,0 p.

11. Piątek Alan SP-2/2006 26,5 p

12. Jędraszczyk Kajetan SP-1/2004 26,0 p.

13. Tokarek Hanna SP-1/2005 26,0 p.

14. Wieligórka Szymon SP-2/2003 25,5 p.

15. Tokarek Franciszek SP-1/2007 24,0 p.

16. Szpura Bartosz SP-2/2005 23,0 p.

17. Paździor Oskar SP-2/2008 22,0 p

18. Janik Adam SP-2/2005 21,0 p.

19. Sztylke Wojciech SP-2/2007 20,0 p.

20. Mróz Nikodem SP-2/2004 19,5p.

21. Kucharczyk Ola SP-2/2006 19,0 p.

22. Dejewski Jan SP-2/2008 19,0 p.

23. Tarczyńska Nel SP-1/2004 17,5 p.

24. Zasada Dawid SP-2/2006 17,5 p.

25. Jankowski Dawid SP-2/2005 16,5 p.

26. Radomska Nikola SP-2/2006 15,0 p.

27. Serafin Szymon SP-2/2008 13,0 p

28. Mróz Dominik SP-2/2009 11,5p.

29. Jankowski Patryk SP-2/2008 11,0 p.

30. Ragan Hubert SP-2/2008 10,5 p.

31. Babińska Liwia SP-3/2009 9,5 p.

32. Orszulak Amadeusz SP-2/2006 9,0 p.

33. Grabowska Hania SP-3/2009 8,5 p.

34. Jędraszczyk Hubert Gim-2/2000 7,0 p.

35. Matusiak Kamil SP-1/2008 6,0 p.

36. Misiak Patrycja SP-2/2007 5,5 p.

37. Kubiś Kacper SP-2/2008 5,0 p.

38. Tkaczuk Michał SP-2/2003 5,0p.

39. Goślinowski Mateusz LOXIII/1997 5,0p.

40. Helpa Weronika SP-2/2003 4,5 p.

41. Kożan Kacper SP-2/2006 3,0 p.

42. Bieskiewicz Marysia SP-3/2008 3,0 p.

43. Iskra Michał SP-2/2006 2,5 p.

44. Kaczmarczyk Mateusz SP-2/2007 2,5 p.

45. Kopija Hubert SP-Chw./2009 2,0 p.

46. Wasilewski Michał SP-2/2008 2,0 p.

47. Lesiak Nina SP-2/2008 1,5 p.

 

 

DIAMENTOWA LIGA GP 2016

Chłopcy (7)

 

1. Olias Karol 10044

2. Turek Mikołaj 9739

3. Nędzarek Bartosz 9700

4. Paździor Adrian 9396

5. Hajdaś Adam 9013

6. Soszka Szymon 8775

7. Nowaliński Michał 8588

8. Jazukiewicz Gabriel 8315

9. Jędraszczyk Kajetan 8174

10. Tokarek Franciszek 7898

11. Wieligórka Szymon 7700

12. Piątek Alan 7620

13. Paździor Oskar 7273

14. Janik Adam 6935

15. Sztylke Wojciech 6851

16. Dejewski Jan 6669

17. Szpura Bartosz 6500

18. Zasada Dawid 6094

19. Mróz Nikodem 5195

20. Jankowski Patryk 5191

21. Jankowski Dawid 4813

22. Mróz Dominik 4712

23. Serafin Szymon 4141

24. Ragan Hubert 3281

25. Orszulak Amadeusz 3037

26. Matusiak Kamil 2456

27. Jędraszczyk Hubert 2182

28. Tkaczuk Michał 1907

29. Kubiś Kacper 1811

30. Goślinowski Mateusz 1281

31. Kożan Kacper 1050

32. Iskra Michał 981

33. Kaczmarczyk Michał 856

34. Kopija Hubert 828

35. Wasilewski Michał 771

 

DIAMENTOWA LIGA GP 2016

Dziewczęta (7)

1. Kuryło Martyna 8651

2. Dejewska Kinga 8360

3. Tokarek Hanna 7873

4. Kucharczyk Ola 6140

5. Tarczyńska Nel 5112

6. Radomska Nikola 4912

7. Grabowska Hania 4467

8. Babińska Liwia 4125

9. Misiak Patrycja 3214

10. Helpa Weronika 1816

11. Bieskiewicz Marysia 1512

12. Lesiak Nina 714

 

Poprawiony: niedziela, 19 czerwca 2016 17:30
 
Grand Prix 2016 Turniej - 6 WYNIKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez BPG31   
sobota, 11 czerwca 2016 14:20

 

Szachowe

 

Grand Prix

 

Gryfina 2016

 

Edycja XVIII /1999-2016/

Turniej - 6. (7-rund P'15)

 

Sobota: 11.06.2016 r.

 

GDK "Pałacyk po Lwami"

 

 

WYNIKI:

 

1 13 V Nędzarek, Bartosz 0 1200 6.0 23.50 30.50 6 22.0
2 4 IV Szpura, Bartosz 0 1400 5.5 22.00 31.00 5 24.0
3 25 Soszka, Szymon 0 1000 5.0 23.00 33.00 5 23.0
4 3 IV Karol, Olias 0 1400 5.0 20.00 27.50 5 25.0
5 5 IV Mróz, Nikodem 0 1400 5.0 19.00 27.00 4 19.0
6 2 IV Paździor, Adrian 0 1400 5.0 18.50 26.50 5 18.0
7 10 V Wieligórka, Szymon 0 1200 5.0 17.00 23.00 4 16.0
8 7 IV Dejewska, Kinga 0 1250 5.0 14.50 22.00 5 19.0
9 12 V Turek, Mikołaj 0 1200 4.5 18.50 26.50 4 16.0
10 8 IV Tokarek, Hanna 0 1250 4.0 21.00 29.00 4 21.0
11 6 IV Tarczyńska, Nel 0 1250 4.0 21.00 29.00 3 18.5
12 9 IV Kuryło, Martyna 0 1250 4.0 19.50 27.00 3 17.5
13 26 Jazukiewicz, Gabriel 0 1000 4.0 18.50 25.50 4 16.0
14 32 Piątek, Alan 0 1000 4.0 18.00 26.50 3 14.0
15 1 IV Hajdaś, Adam 0 1400 4.0 16.50 23.00 4 19.0
16 20 Dejewski, Jan 0 1000 4.0 15.00 21.50 4 12.0
17 22 Kucharczyk, Aleksandra 0 1000 4.0 14.50 20.00 4 11.0
18 28 Mróz, Dominik 0 1000 3.5 21.50 28.50 3 16.0
19 16 Jędraszczyk, Kajetan 0 1000 3.0 21.00 29.00 3 14.0
20 11 V Nowaliński, Michał 0 1200 3.0 20.50 27.50 3 14.0
21 33 Tokarek, Franciszek 0 1000 3.0 20.00 27.00 2 16.0
22 15 Ragan, Hubert 0 1000 3.0 17.00 23.00 3 14.0
23 27 Zasada, Dawid 0 1000 3.0 17.00 23.00 3 11.0
24 21 Tkaczuk, Michał 0 1000 3.0 15.00 21.00 3 11.0
25 24 Paździor, Oskar 0 1000 3.0 14.50 20.00 3 10.0
26 30 Radomska, Nikola 0 1000 3.0 14.00 20.50 3 12.0
27 18 Janik, Adam 0 1000 2.5 15.50 22.00 1 8.0
28 19 Sztylke, Wojciech 0 1000 2.0 15.50 22.00 1 8.0
29 14 Helpa, Weronika 0 1000 2.0 15.50 21.00 2 9.0
30 23 Jankowski, Patryk 0 1000 2.0 14.00 20.00 2 7.0
31 29 Grabowska, Hania 0 1000 2.0 12.00 19.00 1 5.0
32 31 Lesiak, Nina 0 1000 1.5 15.00 20.00 0 6.0
33 17 Bieskiewicz, Marysia 0 1000 1.5 11.50 16.50 0 4.0

Zdjęcia: J. Sztylke


Klasyfikacja Generalna GP-2016

 

po 6.turniejach


1. Olias Karol SP-2/2005 34,0 p.

2. Nędzarek Bartosz SP-3/2005 32,5 p.

3. Turek Mikołaj SP-2/2004 32,0 p.

4. Paździor Adrian SP-2/2005 30,0 p.

5. Hajdaś Adam SP-2/2004 27,5 p.

6. Kuryło Martyna SP-2/2005 27,5 p.

7. Soszka Szymon SP-3/2003 26,5 p.

8. Dejewska Kinga SP-2/2004 25,0 p.

9. Jazukiewicz Gabriel SP-2/2003 24,5 p.

10. Nowaliński Michał SP-2/2005 23,0 p.

11. Piątek Alan SP-2/2006 23,0 p

12. Wieligórka Szymon SP-2/2003 23,0 p.

13. Jędraszczyk Kajetan SP-1/2004 22,5 p.

14. Tokarek Hanna SP-1/2005 21,5 p.

15. Tokarek Franciszek SP-1/2007 20,5 p.

16. Mróz Nikodem SP-2/2004 19,5p.

17. Paździor Oskar SP-2/2008 19,0 p.

18. Kucharczyk Ola SP-2/2006 19,0 p.

19. Szpura Bartosz SP-2/2005 19,0 p.

20. Sztylke Wojciech SP-2/2007 18,0 p.

21. Janik Adam SP-2/2005 18,0 p.

22. Tarczyńska Nel SP-1/2004 17,5 p.

23. Zasada Dawid SP-2/2006 17,5 p.

24. Jankowski Dawid SP-2/2005 16,5 p.

25. Dejewski Jan SP-2/2008 16,5 p.

26. Radomska Nikola SP-2/2006 15,0 p.

27. Mróz Dominik SP-2/2009 11,5p.

28. Jankowski Patryk SP-2/2008 11,0 p.

29. Orszulak Amadeusz SP-2/2006 9,0 p.

30. Serafin Szymon SP-2/2008 9,0 p

31. Grabowska Hania SP-3/2009 7,5 p.

32. Jędraszczyk Hubert Gim-2/2000 7,0 p.

33. Babińska Liwia SP-3/2009 7,0 p.

34. Ragan Hubert SP-2/2008 7,0 p.

35. Matusiak Kamil SP-1/2008 6,0 p.

36. Misiak Patrycja SP-2/2007 5,5 p.

37. Kubiś Kacper SP-2/2008 5,0 p.

38. Kożan Kacper SP-2/2006 3,0 p.

39. Bieskiewicz Marysia SP-3/2008 3,0 p.

40. Tkaczuk Michał SP-2/2003 3,0p.

41. Iskra Michał SP-2/2006 2,5 p.

42. Kaczmarczyk Mateusz SP-2/2007 2,5 p.

43. Kopija Hubert SP-Chw./2009 2,0 p.

44. Wasilewski Michał SP-2/2008 2,0 p.

45. Helpa Weronika SP-2/2003 2,0 p.

46. Lesiak Nina SP-2/2008 1,5 p.

 

DIAMENTOWA LIGA GP 2016

Chłopcy po 6. turnieju

1. Olias Karol 8613

2. Turek Mikołaj 8295

3. Nędzarek Bartosz 8250

4. Paździor Adrian 7940

5. Hajdaś Adam 7713

6. Soszka Szymon 7594

7. Nowaliński Michał 7388

8. Jędraszczyk Kajetan 7095

9. Jazukiewicz Gabriel 7077

10. Tokarek Franciszek 6810

11. Wieligórka Szymon 6725

12. Piątek Alan 6545

13. Paździor Oskar 6235

14. Zasada Dawid 6094

15. Sztylke Wojciech 6001

Sklasyfikowano 34 zawodników

 

DIAMENTOWA LIGA GP 2016

Dziewczęta po 6. turnieju

1. Kuryło Martyna 7488

2. Dejewska Kinga 7260

3. Tokarek Hanna 6643

4. Kucharczyk Ola 6140

5. Tarczyńska Nel 5112

6. Radomska Nikola 4912

7. Grabowska Hania 3781

8. Babińska Liwia 3232

9. Misiak Patrycja 3214

10. Bieskiewicz Marysia 1512

11. Helpa Weronika 900

12. Lesiak Nina 714

Poprawiony: niedziela, 12 czerwca 2016 21:17
 
Plan turniejowy - Czerwiec 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez BPG31   
niedziela, 29 maja 2016 16:03

Czerwiec 2016

Plan turniejów:

 

**Grand Prix

 

Gryfina 2016

Turniej 6

Sobota 11.06.2016r. Godz. 10.00

GDK "Pałacyk pod Lwami

 

**Grand Prix

 

Gryfina 2016

Turniej 7

Sobota 18.06.2016r. Godz. 10.00

GDK "Pałacyk pod Lwami

 

 

**Wyjazd !

 

Wojewódzka

Olimpiada Młodzieży

 

Łazy k/Koszalina

 

Kat. wiekowe: do lat 8; 10; 12; 14

Sobota 25.06.2016r.

 


 
Gala Sportu 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez BPG31   
czwartek, 19 maja 2016 22:36

 

Gala Sportu 2016

 



Karol Olias wyróżniony

nagrodą Burmistrza Gryfina!

 

GRATULACJE!!!

 

 

 

Srebrna Honorowa Odznaka

Polskiego Związku Szachowego

Poprawiony: niedziela, 29 maja 2016 16:23
 
Grand Prix 2016 Turniej-5 WYNIKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez BPG31   
niedziela, 08 maja 2016 12:45

 

Szachowe

 

Grand Prix

 

Gryfina 2016

 

Edycja XVIII /1999-2016/

Turniej - 5. (7-rund P'15)

 

Sobota: 14.05.2016 r.

 

GDK "Pałacyk po Lwami"

 

 

WYNIKI:

 

1 1 IV Olias, Karol 0 1400 6.0 23.00 30.50 5 26.0
2 2 IV Paździor, Adrian 0 1400 6.0 22.50 31.50 5 24.0
3 9 V Turek, Mikołaj 0 1200 5.5 20.50 28.50 5 22.5
4 4 IV Hajdaś, Adam 0 1400 5.0 20.50 30.00 5 20.0
5 6 IV Tokarek, Hania 0 1250 5.0 19.50 28.00 5 21.0
6 3 IV Mróz, Nikodem 0 1400 5.0 19.50 26.50 4 20.0
7 5 IV Kuryło, Martyna 0 1250 5.0 18.50 27.00 5 18.0
8 13 Soszka, Szymon 0 1000 4.5 25.50 32.50 4 21.5
9 10 V Nędzarek, Bartosz 0 1200 4.5 18.00 25.00 4 18.5
10 12 V Nowaliński, Michał 0 1200 4.0 23.00 32.00 4 19.0
11 7 IV Dejewska, Kinga 0 1250 4.0 18.50 26.00 4 18.0
12 21 Jazukiewicz, Gabriel 0 1000 4.0 18.50 26.00 4 15.0
13 20 Paździor, Oskar 0 1000 4.0 18.50 25.50 4 15.0
14 11 V Mróz, Dominik 0 1200 4.0 17.50 26.00 4 15.0
15 28 Piątek, Alan 0 1000 4.0 16.50 23.50 3 14.0
16 30 Tokarek, Franciszek 0 1000 3.5 24.00 32.00 3 19.5
17 24 Jędraszczyk, Kajetan 0 1000 3.5 20.50 28.00 3 16.5
18 8 V Wieligórka, Szymon 0 1200 3.5 15.50 22.00 3 14.5
19 23 Serafin, Szymon 0 1000 3.5 13.00 19.00 3 11.0
20 32 Orszulak, Amadeusz 0 1000 3.0 17.50 24.50 3 14.0
21 22 Zasada, Dawid 0 1000 3.0 17.00 23.50 3 11.0
22 27 Kucharczyk, Ola 0 1000 3.0 16.50 22.00 3 10.0
23 25 Jankowski, Patryk 0 1000 3.0 15.00 21.50 3 11.0
24 18 Sztylke, Wojciech 0 1000 3.0 14.00 21.50 3 10.0
25 26 Iskra, Michał 0 1000 2.5 16.50 22.50 2 11.5
26 31 Dejewski, Jan 0 1000 2.5 14.50 20.00 2 11.0
27 33 Babińska, Liwia 0 1000 2.5 13.50 20.00 1 9.5
28 16 Janik, Adam 0 1000 2.5 13.50 18.50 2 6.5
29 14 Kaczmarczyk, Mateusz 0 1000 2.5 12.50 17.00 1 7.0
30 17 Matusiak, Kamil 0 1000 2.0 15.00 22.50 1 8.0
31 15 Grabowska, Hania 0 1000 2.0 12.00 16.50 1 5.0
32 29 Bieskiewicz, Marysia 0 1000 1.5 15.50 22.00 0 7.0
33 19 Misiak, Patrycja 0 1000 1.5 11.00 17.50 0 5.5


GRATULACJE!!!

 

Zdjęcia: JUSTYNA PEJSKA  i K.R.

 

Klasyfikacja Generalna GP-2016

po 5.turniejach

 

1. Olias Karol SP-2/2005 29,0 p.

2. Turek Mikołaj SP-2/2004 27,5 p.

3. Nędzarek Bartosz SP-3/2005 26,5 p.

4. Paździor Adrian SP-2/2005 25,0 p.

5. Hajdaś Adam SP-2/2004 23,5 p.

6. Kuryło Martyna SP-2/2005 23,5 p.

7. Soszka Szymon SP-3/2003 21,5 p.

8. Jazukiewicz Gabriel SP-2/2003 20,5 p.

9. Dejewska Kinga SP-2/2004 20,0 p.

10. Nowaliński Michał SP-2/2005 20,0 p.

11. Jędraszczyk Kajetan SP-1/2004 19,5 p.

12. Piątek Alan SP-2/2006 19,0 p.

13. Wieligórka Szymon SP-2/2003 18,0 p.

14. Tokarek Franciszek SP-1/2007 17,5 p.

15. Tokarek Hanna SP-1/2005 17,5 p.

16. Jankowski Dawid SP-2/2005 16,5 p.

17. Sztylke Wojciech SP-2/2007 16,0 p.

18. Paździor Oskar SP-2/2008 16,0 p.

19. Janik Adam SP-2/2005 15,5 p.

20. Kucharczyk Ola SP-2/2006 15,0 p.

21. Zasada Dawid SP-2/2006 14,5 p.

22. Mróz Nikodem SP-2/2004 14,5p.

23. Tarczyńska Nel SP-1/2004 13,5 p.

24. Szpura Bartosz SP-2/2005 13,5 p.

25. Dejewski Jan SP-2/2008 12,5 p.

26. Radomska Nikola SP-2/2006 12,0 p.

27. Mróz Dominik SP-2/2009 8,0p.

28. Jankowski Patryk SP-2/2008 9,0 p.

29. Orszulak Amadeusz SP-2/2006 9,0 p.

30. Serafin Szymon SP-2/2008 9,0 p

31. Jędraszczyk Hubert Gim-2/2000 7,0 p.

32. Babińska Liwia SP-3/2009 7,0 p.

33. Matusiak Kamil SP-1/2008 6,0 p.

34. Misiak Patrycja SP-2/2007 5,5 p.

35. Grabowska Hania SP-3/2009 5,5 p.

36. Kubiś Kacper SP-2/2008 5,0 p.

37. Ragan Hubert SP-2/2008 4,0 p.

38. Kożan Kacper SP-2/2006 3,0 p.

39. Iskra Michał SP-2/2006 2,5 p.

40. Kaczmarczyk Mateusz SP-2/2007 2,5 p.

41. Kopija Hubert SP-Chw./2009 2,0 p.

42. Wasilewski Michał SP-2/2008 2,0 p.

43. Bieskiewicz Marysia SP-3/2008 1,5 p.

 

 

DIAMENTOWA LIGA GP 2016

(5) Chłopcy

 

1. Olias Karol 7257

2. Turek Mikołaj 7095

3. Nędzarek Bartosz 6794

4. Paździor Adrian 6632

5. Hajdaś Adam 6507

6. Nowaliński Michał 6238

7. Soszka Szymon 6181

8. Jędraszczyk Kajetan 5989

9. Jazukiewicz Gabriel 5864

10. Tokarek Franciszek 5738

11. Wieligórka Szymon 5518

12. Piątek Alan 5488

13. Paździor Oskar 5229

14. Sztylke Wojciech 5109

15. Zasada Dawid 5063

16. Janik Adam 5020

17. Jankowski Dawid 4813

18. Dejewski Jan 4672

19. Jankowski Patryk 4278

20. Mróz Nikodem 3907

21. Szpura Bartosz 3844

22. Mróz Dominik 3562

23. Orszulak Amadeusz 3037

24. Serafin Szymon 3020

25. Matusiak Kamil 2456

26. Jędraszczyk Hubert 2182

27. Kubiś Kacper 1811

28. Ragan Hubert 1131

29. Kożan Kacper 1050

30. Iskra Michał 981

31. Kaczmarczyk Michał 856

32. Kopija Hubert 828

33. Wasilewski Michał 771

 

DIAMENTOWA LIGA GP 2016

(5) Dziewczęta

1. Kuryło Martyna 6300

2. Dejewska Kinga 6022

3. Tokarek Hanna 5412

4. Kucharczyk Ola 5034

5. Radomska Nikola 3937

6. Tarczyńska Nel 3918

7. Babińska Liwia 3232

8. Misiak Patrycja 3214

9. Grabowska Hania 2981

10. Bieskiewicz Marysia 741

 

Poprawiony: niedziela, 15 maja 2016 12:58
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 28

Ile osób nas ogląda....

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości