Grand Prix Gryfina 2018 T-4 WYNIKI

Grand Prix Gryfina 2018

Edycja XX /1999-2017/

Turniej 4. (7-rund P’15)

GDK Pałacyk pod Lwami  Sobota 24.03.2018r.

Ponad cztery i pół godziny emocji oraz wiele zaciętych pojedynków to krótkie podsumowanie kolejnych zawodach eliminacyjnych Grand Prix Gryfina 2018. W turnieju numer 4, wystartowało 43 szachistów. Zwyciężył Miłosz Bury z Pałacu Młodzieży Szczecin 6,5p. przed Nikodemem Mrozem Biały Pion Gryfino 5,5p. i Patrykiem Pasierbikiem PM Szczecin. Tuż za podium uplasowali się Mikołaj Turek i Adam Hajdaś BP Gryfino, obaj po 5,5p. Wśród dziewcząt najlepsze miejsce wywalczyła Martyna Kuryło BP Gryfino 4,5p. przed Hanną Tokarek, Kingą Dejewską i Aleksandrą Kucharczyk – wszystkie po 4,0p.

W klasyfikacji generalnej po 4 turniejach na prowadzeniu Mikołaj Turek 24,5p. przed Adamem Hajdasiem 20,5p. i Bartoszem Nędzarkiem 19,5p. Klasyfikacji dziewcząt przewodzi Martyna Kuryło 18,5p. przed Nikolą Radomską 16,5p. i Olą Kucharczyk 16,0.

Kolejne spotkanie przy szachownicach po świętach.

WYNIKI:

Grand Prix 2018 Turniej-4

  1. Bury Miłosz Szczecin PM 6,5p.

  2. Mróz Nikodem Gryfino SP-2 BP 5,5p.

  3. Pasierbik Patryk Szczecin PM

  4. Turek Mikołaj Gryfino SP-2 BP 5,5p.

  5. Hajdaś Adam Gryfino SP-3 BP 5,5p.

  6. Pasierbik Daniel Szczecin PM 5,0p.

  7. Nędzarek Bartosz Gryfino SP-3 BP 5,0p.

  8. Tokarek Franciszek Gryfino SP-1 5,0p.

  9. Biercewicz Krystian Gryfino SP-3 BP 4,5p.

  10. Lewek Jakub Goleniów 4,5p.

  11. Kuryło Martyna Gryfino SP-3 BP. 4,5p.

  12. Mróz Dominik Gryfino SP-2 BP 4,0p.

  13. Pawlicz Filip Szczecin 4,0p.

  14. Tokarek Hanna Pniewo SP-1 4,0p.

  15. Szpura Bartosz Gryfino SP-2 BP 4,0p.

  16. Sztylke Wojciech Gryfino SP-2 BP 4,0p.

  17. Dejewska Kinga Gryfino SP-2 BP 4,0p.

  18. Kucharczyk Aleksandra Gryfino SP-2 BP 4,0p.

  19. Jazukiewicz Gabriel Gryfino SP-3 BP 4,0p.

  20. Piątek Alan Gryfino SP-2 BP 4,0p.

  21. Jędraszczyk Kajetan Gryfino SP-1 BP 3,5p.

  22. Wieligórka Szymon Gryfino ZSO BP 3,5p.

  23. Radomska Nikola Gryfino SP-2 BP 3,5p.

  24. Podfigurny Ziemowit Gryfino SP-2 BP 3,5p.

  25. Zabadała Tomasz Gryfino SP-2 BP 3,0p.

  26. Piec Gustaw Gryfino SP-2 BP 3,0p.

  27. Babiński Liwia Gryfino SP-3 BP 3,0p.

  28. Sokołowski Jakub Gryfino SP-2 BP 3,0p.

  29. Gągoliński Przemek Gryfino SP-2 BP 3,0p.

  30. Olszewski Wojciech Gryfino SP-2 BP 3,0p.

  31. Lewandowski Filip Gryfino SP-3 3,0p.

  32. Kopija Hubert Chwarstnica SP BP 3,0p.

  33. Pawlik Mateusz Gryfino SP-3 BP 3,0p.

  34. Tokarek Antoni Pniewo SP-1 3,0p.

  35. Dejewski Jan Gryfino SP-2 BP 2,5p.

  36. Lesiak Nina Gryfino SP-2 BP 2,5p.

  37. Grabowska Hania Gryfino SP-3 BP 2,0p.

  38. Jankowski Patryk Gryfino SP-2 BP 2,0p.

  39. Kaliński Aleksander Gryfino SP-3 BP 2,0p.

  40. Kowalczuk Jakub Gryfino SP-1 2,0p.

  41. Sztylke Hania Gryfino SP-2 BP 2,0p.

  42. Pawlicz Paulina Szczecin 1,0p.

  43. Ślusarczyk Oliwier Gryfino SP-3 BP 1,0p.

Zdjęcia: Justyna Pejska-Babińska i KR

Grand Prix 2018 po 4 turniejach:

1. Turek Mikołaj Gryfino 2004 24,5p.

2. Hajdaś Adam Gryfino 2004 20,5p.

3. Nędzarek Bartosz Gryfino 2003 19,5p.

4. Kuryło Martyna Gryfino 2005 18,5p.

5. Radomska Nikola Gryfino 2006 16,5p.

6. Kucharczyk Ola Gryfino 2006 16,0p.

7. Piątek Alan Gryfino 2006 15,5p.

8. Biercewicz Krystian Gryfino 2006 15,5p.

9. Pasierbik Daniel Szczecin 2002 15,5p

10. Pasierbik Patryk Szczecin 2004 15,5p.

11. Mróz Nikodem Gryfino 2009 15,0p

12. Jazukiewicz Gabriel Gryfino 2003 15,0p

13. Pawlicz Filip Szczecin 2012 15,0p

14. Tokarek Franciszek Pniewo 2007 15,0p.

15. Tokarek Hanna Pniewo 2005 15,0p.

16.Olszewski Wojciech Gryfino 2008 14,5p.

17. .Sztylke Wojciech Gryfino 2007 14,5p

18. Jędraszczyk Kajetan Gryfino 2004 14,5p.

19. Wieligórka Szymon Gryfino 2003 14,5p.

20. Zabadała Tomasz Gryfino 2009 13,0p.

21. Dejewska Kinga Gryfino 2004 13,0p.

22. Szpura Bartosz Gryfino 2005 13,0p.

23. Mróz Dominik Gryfino 2009 12,5p.

24. Piec Gustaw Gryfino 2009 12,5p

25. Grabowska Hania Gryfino 2009 12,0p

26. Lesiak Nina Gryfino 2008 11,0p.

27. Podfigurny Ziemowit Gryfino 2007 10,5p

28.Jankowski Patryk Gryfino 2008 10,0p.

29. Soszka Szymon Gryfino 2003 9,5p.

30. Kaliński Aleks Gryfino 2010 9,5p.

31. Dejewski Jan Gryfino 2008 9,5p.

32.Kowalczuk Jakub Gryfino 2010 9,0p.

33.Tokarek Antoni Pniewo 2009 9,0p.

34. Gągoliński Przemek Gryfino 2009 9,0p.

35.Lewek Jakub Goleniów 2011 9,0p.

36. Kopija Hubert Chwarstnica 2009 8,0p.

37. Sztylke Hania Gryfino 2010 7,5p.

38. Ślusarczyk Oliwier Gryfino 2010 7,0p

39. Bury Miłosz Szczecin 2006 6,5p.

40. Sokołowski Jakub Gryfino 2008 6,0p.

41. Babińska Liwia Gryfino 2009 6,0p

42. Łabędzki Kamil Gryfice 2005 6,0p.

43. Pabiniak Paweł Gryfino 2008 5,0p.

44.Łabędzki Kuba Gryfice 2009 4,0p.

45. Brus Bartosz Nowe Czarnowo 2009 4,0p.

46. Iskra Michał Gryfino 2006 3,0p.

47. Zborowski Kacper Myślibórz 2006 3,0p.

48. Pawlik Mateusz Gryfino 2010 3,0p.

49. Lewandowski Filip 2010 3,0p.

50. Szuster Michał Staffelde 2008 3,0p.

51. Pawlicz Paulina Szczecin 2013 2,0p

52. Szuster Zosia Staffelde 2011 1,0p