Grand Prix Gryfina 2018 T-3 WYNIKI

Grand Prix Gryfina 2018

Edycja XX /1999-2018/

Turniej 3. (7-rund P’15)

GDK Pałacyk pod Lwami  03.03.2018r.

W trzecim turnieju GP Gryfina 2018 zwyciężył Mikołaj Turek  6,0p. przed braćmi Danielem i Patrykiem Pasierbik ze Szczecina (obaj po 5,5p) oraz Adamem Hajdasiem 5,5p i Nikodemem Mrozem 5,0p. Wśród dziewcząt Hanna Tokarek przed Kingą Dejewską (obie po 5,0p.) i Martyną Kuryło 4,5p. W turnieju wzięło udział 39 zawodników. Nagrodę specjalną wręczono także, najmłodszej zawodniczce turnieju 5-letniej Paulince Pawlicz ze Szczecina (rocznik 2013!)

W klasyfikacji generalnej Grand Prix po trzech turniejach w czołówce Mikołaj Turek 19,0p. Adam Hajdaś 15,0p. i Bartosz Nędzarek 14,0p. wśród dziewcząt Martyna Kuryło 14,0 przed Nikolą Radomską 13,0p.

GP-2018 T-3 Wyniki końcowe:

  1. Turek Mikołaj Gryfino SP-2 2004 6,0p.

  2. Pasierbik Daniel Szczecin PM 2002 5,5p.

  3. Pasierbik Patryk Szczecin PM 2004 5,5p.

  4. Hajdaś Adam Gryfino SP-2 2004 5,5p.

  5. Mróz Nikodem Gryfino SP-2 2004 5,0p.

  6. Tokarek Hanna Gryfino SP-1 2005 5,0p.

  7. Tokarek Franciszek Gryfino SP-1 2007 5,0p.

  8. Dejewska Kinga Gryfino SP-2 2004 5,0p.

  9. Olszewski Wojciech Gryfino SP-2 2008 4,5p.

  10. Kuryło Martyna Gryfino SP-3 2005 4,5p.

  11. Piątek Alan Gryfino SP-2 2006 4,5p.

  12. Szpura Bartosz Gryfino SP-2 2005 4,0p.

  13. Pawlicz Filip Szczecin 2012 4,0p.

  14. Mróz Dominik Gryfino SP-2 2009 4,0p.

  15. Nędzarek Bartosz Gryfino SP-3 2003 4,0p.

  16. Radomska Nikola Gryfino SP-2 2006 4,0p.

  17. Jazukiewicz Gabriel Gryfino SP-3 2003 4,0p.

  18. Grabowska Hania Gryfino SP-3 2009 4,0p.

  19. Kucharczyk Ola Gryfino SP-2 2006 4,0p.

  20. Sztylke Wojciech Gryfino SP-2 2007 3,5p.

  21. Podfigurny Ziemek Gryfino SP-2 2007 3,5p.

  22. Piec Gustaw Gryfino SP-2 2009 3,5p.

  23. Jędraszczyk Kajetan Gryfino SP-1 2004 3,0p.

  24. Biercewicz Krystian Gryfino SP-3 2006 3,0p.

  25. Zabadała Tomasz Gryfino SP-2 2009 3,0p.

  26. Gągoliński Przemek Gryfino SP-2 2009 3,0p.

  27. Jankowski Patryk Gryfino SP-2 2008 3,0p.

  28. Wieligórka Szymon Gryfino SP-2 2003 3,0p.

  29. Kaliński Aleks Gryfino SP-3 2010 3,0p.

  30. Dejewski Jan Gryfino SP-2 2008 3,0p.

  31. Pabiniak Paweł Gryfino SP-1 2008 3,0p.

  32. Lesiak Nina Gryfino SP-2 2008 2,5p.

  33. Sztylke Hania Gryfino SP-2 2010 2,5p.

  34. Kopija Hubert Chwarstnica SP  2009 2,0p.

  35. Brus Bartosz Gryfino SP-1 2009 2,0p.

  36. Kowalczuk Jakub Gryfino SP-1 2010 2,0p.

  37. Ślusarczyk Oliwier Gryfino SP-3 2010 1,5p.

  38. Tokarek Antoni Gryfino SP-1 2009 1,0p.

  39. Pawlicz Paulina Szczecin 2013 1,0p.

Grand Prix 2018

Klasyfikacja po 3 turniejach:

1. Turek Mikołaj Gryfino 2004 19,0p.

2. Hajdaś Adam Gryfino 2004 15,0p.

3. Nędzarek Bartosz Gryfino 2003 14,5p.

4. Kuryło Martyna Gryfino 2005 14,0p.

5. Radomska Nikola Gryfino 2006 13,0p.

6. Kucharczyk Ola Gryfino 2006 12,0p.

7.Olszewski Wojciech Gryfino 2008 11,5p.

8. Piątek Alan Gryfino 2006 11,5p.

9. Biercewicz Krystian Gryfino 2006 11,0p.

10. Wieligórka Szymon Gryfino 2003 11,0p.

11. Jędraszczyk Kajetan Gryfino 2004 11,0p.

12. Jazukiewicz Gabriel Gryfino 2003 11,0p

13. Pawlicz Filip Szczecin 2012 11,0p

14. Tokarek Hanna Pniewo 2005 11,0p.

15. .Sztylke Wojciech Gryfino 2007 10,5p.

16. Pasierbik Daniel Szczecin 2002 10,5p

17. Zabadała Tomasz Gryfino 2009 10,0p.

18. Grabowska Hania Gryfino 2009 10,0p

19. Pasierbik Patryk Szczecin 2004 10,0p.

20. Tokarek Franciszek Pniewo 2007 10,0p.

21. Soszka Szymon Gryfino 2003 9,5p.

22. Mróz Nikodem Gryfino 2009 9,5p

23. Piec Gustaw Gryfino 2009 9,5p

24. Dejewska Kinga Gryfino 2004 9,0p.

25. Szpura Bartosz Gryfino 2005 9,0p.

26. Mróz Dominik Gryfino 2009 8,5p.

27. Lesiak Nina Gryfino 2008 8,5p.

28.Jankowski Patryk Gryfino 2008 8,0p.

29. Kaliński Aleks Gryfino 2010 7,5p.

30.Kowalczuk Jakub Gryfino 2010 7,0p.

31. Dejewski Jan Gryfino 2008 7,0p.

32. Podfigurny Ziemowit Gryfino 207 7,0p

33. Łabędzki Kamil Gryfice 2005 6,0p.

34.Tokarek Antoni Pniewo 2009 6,0p.

35. Ślusarczyk Oliwier Gryfino 2010 6,0p.

36. Gągoliński Przemek Gryfino 2009 6,0p.

37. Sztylke Hania Gryfino 2010 5,5p.

38. Kopija Hubert Chwarstnica 2009 5,0p.

39. Pabiniak Paweł Gryfino 2008 5,0p.

40.Lewek Jakub Goleniów 2011 4,5p.

41.Łabędzki Kuba Gryfice 2009 4,0p.

42. Brus Bartosz Nowe Czarnowo 2009 4,0p.

43. Sokołowski Jakub Gryfino 2008 3,0p.

44. Babińska Liwia Gryfino 2009 3,0p.

45. Iskra Michał Gryfino 2006 3,0p.

46. Zborowski Kacper Myślibórz 2006 3,0p.

47. Szuster Michał Staffelde 208 3,0p.

48. Szuster Zosia Staffelde 2011 1,0p

49. Pawlicz Paulina Szczecin 2013 1,0p.