Grand Prix 2017 Turniej-4 WYNIKI

Grand Prix

Gryfina 2017

Edycja XIX /1999-2017/

Turniej – 4. (7-rund P’15)

WYNIKI:

1. Turek Mikołaj 7,0p.
2. Olias Karol 5,5p.
3. Soszka Szymon 5,0p.
4. Tokarek Franciszek 5,0p.
5. Nędzarek Bartosz 5,0p.
6. Nowaliński Michał 5,0p.
7. Hajdaś Adam 4,5p.
8. Jazukiewicz Gabriel 4,5p.
9. Tokarek Hanna 4,0p.
10. Wieligórka Szymon 4,0p.
11. Szpura Bartosz 4,0p.
12. Kuryło Martyna 4,0p.
13. Dejewska Kinga 4,0p.
14. Dejewski Jan 4,0p.
15. Kuś Jakub 4,0p.
16. Olszewski Wojciech 4,0p.
17. Kucharczyk Ola 3,5p.
18. Jędraszczyk Kajetan 3,0p.
19. Radomska Nikola 3,0p.
20. Piątek Alan 3,0p.
21. Zasada Dawid 3,0p.
22. Grabowska Hania 3,0p.
23. Gągoliński Przemek 3,0p.
24. Podfigurny Ziemek 2,5p.
25. Sztylke Wojciech 2,5p.
26. Babińska Liwia 2,5p.
27. Matusiak Kamil 2,0p.
28. Lesiak Nina 2,0p.
29. Zbadała Tomasz 2,0p.
30. Kopija Hubert 1,5p.
31. Jankowski Patryk 1,0p.
32. Tokarek Antoni 1,0p.

Klasyfikacja Generalna GP-2017

po 4. turniejach

1. Turek Mikołaj SP-2/2004 25,0p.

2. Olias Karol SP-2/2005 22,5p.

3. Hajdaś Adam SP-2/2004 19,5p.

4. Nędzarek Bartosz Gim-1/2005 18,5p.

5. Tokarek Franciszek SP-1/2007 18,5p.

6. Kuryło Martyna SP-3/2005 17,5p.

7. Szpura Bartosz SP-2/2005 17,0p.

8. Jazukiewicz Gabriel Gim-1/2003 17,0 p.

9. Tokarek Hanna SP-1/2005 17,0p.

10. Nowaliński Michał SP-2/2005 16,5p.

11. Jędraszczyk Kajetan SP-1/2004 15,0 p.

12. Soszka Szymon Gim-1/2003 15,0p.

13. Olszewski Wojciech SP-2/2009 14,0p

14. Piątek Alan SP-2/2006 13,0 p.

15. Kucharczyk Ola SP-2/2007 13,0p.

16. Wieligórka Szymon Gim-2/2003 13,0 p.

17. Radomska Nikola SP-2/2006 11,0p.

18. Dejewski Jan SP-2/2008 11,0p.

19. Sztylke Wojciech SP-2/2007 10,5p.

20. Matusiak Kamil SP-1/2008 10,0p.

21. Zasada Dawid SP-2/2006 10,0p

22. Dejewska Kinga SP-2/2004 9,0p.

23. Babińska Liwia SP-3/2009 8,5p.

24. Podfigurny Ziemek SP-2/2007 6,5p.

25. Serafin Szymon SP-2/2008 6,0p.

26. Sokołowski Jakub SP-2/2008 6,0p.

27. Grabowska Hania SP-3/2009 6,0p.

28. Kuś Jakub SP-2/2005 6,0p.

29. Jankowski Patryk SP-2/2008 5,5p.

30. Gągoliński Przemek SP-2/2009 5,0p.

31. Kopija Hubert SP-Chwar/2009 4,5p.

32. Lesiak Nina SP-2/2008 4,0p.

33. Tokarek Antoni SP-1/2009 3,5p.

34. Ragan Hubert SP-2/2007 3,0p.

35. Zabadała Tomasz SP-2/2009 2,0p.