GP 2016 Turniej-3 WYNIKI; Wyjazd Eberswalde info

Szachowe

 

Grand Prix

 

Gryfina 2016

 

Edycja XVIII /1999-2016/


Turniej – 3. (7-rund P’15)

 

Sobota: 19.03.2016 r.

 

GDK „Pałacyk po Lwami”

 

Zawody Grand Prix 2016

…odsłona trzecia

Zwycięstwem Karola Oliasa (6,5p), zakończył się sobotni, trzeci turniej tegorocznego Grand Prix Gryfina w Szachach. W zawodach, które rozegrano w Pałacyku pod Lwami, wzięło udział 29 młodych zawodników. Jak zawsze w tych rozgrywkach, odbyło się siedem bardzo zaciętych rund. Po szóstej partii, szansę na medalowe miejsca miało jeszcze siedmioro graczy. Zadecydowało jednak ostatnie starcie, po którym oprócz Karola na podium znaleźli się: Nikodem Mróz (5,5p) IIm. oraz Bartosz Nędzarek (5,0p.) IIIm. Tuż za podium uplasowali się: Mikołaj Turek IVm Adam Hajdaś Vm Martyna Kuryło VIm, najlepsza dziewczyna turnieju (wszyscy po 5,0p) oraz Kinga Dejewska i Dawid Jankowski (oboje po 4,5p.)

Diamenty trzeciego turnieju odebrali: Karol Olias 1556p i Martyna Kuryło 1331p

W klasyfikacji łącznej po trzech turniejach prowadzi Bartosz Nędzarek 17,0p. przed Mikołajem Turkiem i Karolem Oliasem (obaj po 16,5p.) Adrianem Paździorem 15,0p. Adamem Hajdasiem i Martyną Kuryło (oboje po 14,5p.). Sklasyfikowano 40 zawodników.

Najlepsi w turnieju otrzymali pamiątkowe puchary i medale. Wszyscy pozostali nagrody i świąteczne słodycze.

Dodatkowe wyróżnienia trafiły do najmłodszych szachistów: Liwii Babińskiej, Hani Grabowskiej i Dominika Mroza – rocznik 2009, bardzo dzielnie radzących sobie ze stresem i emocjami, siedmiolatków.

Kolejny turniej Grand Prix 2016 w kwietniu.

 

WYNIKI:

1 IV Olias, Karol 1400 6.5 23.50 32.00 6 27.0
2 IV Mróz, Nikodem 1400 5.5 22.50 31.00 4 22.5
3 V Nędzarek, Bartosz 1200 5.0 22.00 31.00 5 21.0
4 V Turek, Mikołaj 1200 5.0 20.50 28.00 4 22.5
5 IV Hajdaś, Adam 1400 5.0 19.50 28.00 4 18.5
6 IV Kuryło, Martyna 1250 5.0 19.00 27.00 5 21.0
7 IV Dejewska, Kinga 1250 4.5 21.00 29.50 4 20.0
8 V Jankowski, Dawid 1200 4.5 19.00 28.00 4 17.0
9 IV Paździor, Adrian 1400 4.0 21.00 30.00 4 18.0
10 Tokarek, Franciszek 1000 4.0 20.00 28.50 4 16.0
11 V Mróz, Dominik 1200 4.0 20.00 28.00 4 18.0
12 Soszka, Szymon 1000 4.0 16.50 23.00 4 16.0
13 Jędraszczyk, Kajetan 1000 4.0 16.50 22.50 4 13.0
14 Jazukiewicz, Gabriel 1000 4.0 12.00 17.00 4 10.0
15 V Nowaliński, Michał 1200 3.5 19.50 26.00 3 16.5
16 V Wieligórka, Szymon 1200 3.5 16.50 22.50 3 13.0
17 Piątek, Alan 1000 3.0 18.50 26.50 3 13.0
18 Sztylke, Wojciech 1000 3.0 18.00 24.50 2 9.0
19 Radomska, Nikola 1000 3.0 17.00 23.00 3 15.0
20 IV Tokarek, Hanna 1250 3.0 16.50 23.00 3 14.0
21 Janik, Adam 1000 3.0 16.00 24.00 3 11.0
22 Paździor, Oskar 1000 3.0 15.50 22.00 2 12.0
23 Zasada, Dawid 1000 3.0 14.50 20.00 3 11.0
24 Kucharczyk, Ola 1000 3.0 13.50 18.50 2 8.0
25 Dejewski, Jan 1000 2.0 16.00 23.00 2 11.0
26 Matusiak, Kamil 1000 2.0 13.00 18.50 1 7.0
27 Jankowski, Patryk 1000 2.0 11.50 17.50 1 8.0
28 Grabowska, Hania 1000 1.5 14.00 20.00 0 4.0
29 Babińska, Liwia 1000 1.5 14.00 19.00 0 7.0

 

Klasyfikacja Generalna GP-2016

 

po 3.turniejach

 

1. Nędzarek Bartosz SP-3/2005 17,0 p.

2. Turek Mikołaj SP-2/2004 16,5 p.

3. Olias Karol SP-2/2005 16,5 p.

4. Paździor Adrian SP-2/2005 15,0 p.

5. Hajdaś Adam SP-2/2004 14,5 p.

6. Kuryło Martyna SP-2/2005 14,5 p.

7. Jankowski Dawid SP-2/2005 13,0 p.

8. Dejewska Kinga SP-2/2004 12,5 p.

9. Jazukiewicz Gabriel SP-2/2003 12,5 p.

10. Nowaliński Michał SP-2/2005 12,0 p.

11. Jędraszczyk Kajetan SP-1/2004 12,0 p.

12. Soszka Szymon SP-3/2003 12,0 p.

13. Wieligórka Szymon SP-2/2003 11,5 p.

14. Piątek Alan SP-2/2006 10,0 p.

15. Sztylke Wojciech SP-2/2007 10,0 p.

16. Janik Adam SP-2/2005 10,0 p.

17. Tokarek Franciszek SP-1/2007 10,0 p.

18. Tarczyńska Nel SP-1/2004 9,5 p.

19. Tokarek Hanna SP-1/2005 9,5 p.

20. Zasada Dawid SP-2/2006 9,0 p.

21. Kucharczyk Ola SP-2/2006 9,0 p.

22. Paździor Oskar SP-2/2008 9,0 p.

23. Radomska Nikola SP-2/2006 9,0 p.

25. Szpura Bartosz SP-2/2005 8,0 p.

26. Jędraszczyk Hubert Gim-2/2000 7,0 p.

26. Dejewski Jan SP-2/2008 7,0 p.

27. Jankowski Patryk SP-2/2008 6,0 p.

28. Mróz Nikodem SP-2/2004 5,5p.

29. Ragan Hubert SP-2/2008 4,0 p.

30. Mróz Dominik SP-2/2009 4,0p.

31. Matusiak Kamil SP-1/2008 4,0 p.

32. Orszulak Amadeusz SP-2/2006 3,0 p.

33. Kożan Kacper SP-2/2006 3,0 p.

34. Misiak Patrycja SP-2/2007 3,0 p.

35. Grabowska Hania SP-3/2009 3,0 p.

36. Babińska Liwia SP-3/2009 2,5 p.

37. Kubiś Kacper SP-2/2008 2,5 p.

38. Serafin Szymon SP-2/2008 2,0 p.

39. Kopija Hubert SP-Chw./2009 2,0 p.

40. Wasilewski Michał SP-2/2008 2,0 p.

 

DIAMENTOWA LIGA GP 2016 (3)

Chłopcy

1. Turek Mikołaj 4269

2. Nędzarek Bartosz 4244

3. Olias Karol 4244

4. Paździor Adrian 4000

5. Hajdaś Adam 3963

6. Nowaliński Michał 3644

7. Jankowski Dawid 3675

8. Jędraszczyk Kajetan 3601

9. Jazukiewicz Gabriel 3538

10. Soszka Szymon 3537

Sklasyfikowano 31 zawodników

 

DIAMENTOWA LIGA GP 2016 (3)

Dziewczęta

1. Kuryło Martyna 3938

2. Dejewska Kinga 3650

3. Tokarek Hanna 3125

4. Kucharczyk Ola 2971

5. Radomska Nikola 2937

6. Tarczyńska Nel 2638

7. Misiak Patrycja 1637

8. Babińska Liwia 1495

9. Grabowska Hania 1485

 

 

 

 

 

 

 

 

JUSTYNA PEJSKA FOTOGRAFIA
http://jp-gryfino.blogspot.com/

 

**Wyjazd !!! – Niemcy

 

Turniej z okazji 10-lecia Klubu

SV Motor Eberswalde

Gross Schonebeck

Kat. wiekowe: do lat 8; 10; 12; 14

Sobota 09.04.2016r.

Zgłoszenia do 31.03.2016!!!

Wyjazd ok. 7.00

Koszty: czł BP 10zł+1e;

pozostali 30zł+1e

Ilość miejsc ograniczona!!!

(zostały 2 miejsca)