GRAND PRIX 2012 Turniej-6 WYNIKI

 

 

Szachy w Pałacyku”

GRAND PRIX

GRYFINA

2012

TURNIEJ 6

16.06.2012 (Sobota) g. 10.00

GDK„Pałacyk pod Lwami”


WYNIKI

Grand Prix 2012 Turniej 6

GDK Pałacyk pod Lwami 2012-06-16/2012-06-16
Tempo gry: P’15
Arbiter: Krzysztof Rudnicki

Wyniki – runda 7


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 2 II Kruszewska, Justyna 0 1600 7.0 22.00 28.50 7 28.0
2 7 IV Krawczyk, Łukasz 0 1400 6.0 19.50 29.00 6 23.0
3 8 IV Kubowicz, Zosia 0 1250 5.0 21.50 31.00 5 24.0
4 11 IV Kruszewska, Ewelina 0 1250 5.0 18.00 26.50 5 17.0
5 21 Hajdaś, Olgierd 0 1000 4.5 19.00 25.50 3 15.5
6 10 IV Sołtys, Karolina 0 1250 4.5 17.50 26.00 4 16.5
7 5 IV Malawski, Kamil 0 1400 4.5 17.50 25.50 4 19.0
8 12 V Małolepszy, Hubert 0 1200 4.5 16.50 22.00 4 16.5
9 3 III Stołecka, Greta 0 1400 4.0 22.50 33.00 4 19.0
10 1 II Jabłońska, Marta 0 1600 4.0 21.50 31.00 4 20.0
11 6 IV Kos, Piotr 0 1400 4.0 21.00 31.00 4 20.0
12 27 Duda, Miłosz 0 1000 4.0 20.00 28.00 3 17.0
13 18 Kowalski, Szymon 0 1000 4.0 16.50 23.00 3 13.5
14 14 Lebioda, Dominik 0 1000 4.0 16.00 21.50 4 16.0
15 13 V Golis, Adam 0 1200 3.5 19.00 26.00 3 16.5
16 31 Hajdaś, Adam 0 1000 3.5 17.50 25.50 2 14.5
17 15 Nędzarek, Bartosz 0 1000 3.5 14.50 21.00 3 14.5
18 22 Todorska, Karolina 0 1000 3.0 21.50 30.50 3 14.0
19 24 Knop, Klaudiusz 0 1000 3.0 18.00 24.50 2 13.0
20 19 Siarkiewicz, Jakub 0 1000 3.0 16.50 21.50 2 12.0
21 4 IV Gniazdowski, Tomasz 0 1400 3.0 15.00 21.00 3 10.0
22 9 IV Kurlej, Oliwia 0 1250 3.0 14.50 19.50 3 9.0
23 20 Nycz, Kamil 0 1000 3.0 14.00 20.00 3 10.0
24 25 Sokołowski, Konrad 0 1000 3.0 13.50 18.50 2 9.5
25 23 Drożdżewski, Marcin 0 1000 3.0 12.50 18.00 2 7.0
26 28 Grzesiuk, Konrad 0 1000 2.5 17.00 23.50 1 10.5
27 16 Studenny, Jakub 0 1000 2.5 16.00 24.00 2 12.5
28 29 Jastrowicz, Kacper 0 1000 2.5 15.50 21.50 1 9.0
29 30 Pruski, Eryk 0 1000 2.0 17.50 23.50 0 10.0
30 26 Kurlej, Dorian 0 1000 2.0 13.50 19.00 1 8.0
31 17 Kolczyński, Jakub 0 1000 1.0 13.00 20.50 0 3.0

ChessArbiter Pro (v.4.27) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0284 Właściciel: Krzysztof Rudnicki

 

GRAND PRIX 2012

Klasyfikacja po 6 turniejach

 

  1. Kruszewska Justyna          SP-2 Gryfino II 1600 1999 37,5p

  2. Stołecka Greta                  SP-2 Gryfino III 1400 1999 33,5p

  3. Krawczyk Łukasz              LO Szczecin IV 1400 1994 29,5p

  4. Kos Piotr                        SP-1 Gryfino IV 1400 1999 29,0p

  5. Małolepszy Hubert            SP-2 Gryfino V 1200 2000 26,0p

  6. Krech Szymon                 SP-2 Gryfino IV 1400 2000 24,0p

  7. Kruszewska Ewelina          LO Szczecin IV 1250 1994 24,0p

  8. Hajdaś Olgierd                 SP-1 Gryfino bk 1000 2001 23.5p

  9. Sołtys Karolina                SP-2 Gryfino IV 1250 1999 22,5p

  10. Kubowicz Zofia                 SP-2 Gryfino IV 1250 2000 22,5p

  11. Malawski Kamil               SP-2 Gryfino IV 1400 1999 21,0p

  12. Duda Miłosz                     SP-2 Gryfino bk 1000 2001 19,5p

  13. Kurlej Oliwia                    SP-2 Gryfino IV 1250 2001 19,0p

  14. Hajdaś Adam                     SP-1 Gryfino bk 1000 2004 18,5p

  15. Lebioda Dominik              SP-2 Gryfino bk 1000 2001 18,5p

  16. Golis Adam                     Gim1 Gryfino V 1200 1998 18,0p

  17. Rynkiewicz Wiktoria          SP-2 Gryfino bk 1000 2001 17,5p

  18. Krech Jan                         Gim1. Gryfino V 1200 1998 17,5p

  19. Nędzarek Bartosz               SP-3 Gryfino bk 1000 2003 17,0p

  20. Budkiewicz Marta              LO Gryfino V 1100 1995 15,0p

  21. Nycz Kamil                       SP-1 Gryfino bk 1000 2004 14,5p

  22. Juszczak Magda                 SP-2 Gryfino IV 1250 1999 13,0p

  23. Drożdżewski Marcin            SP-1 Gryfino bk 1000 2004 13,0p

  24. Howil Kornel                     SP-2 Gryfino IV 1400 2001 12,5p

  25. Kurlej Dorian                      SP-2 Gryfino bk 1000 2004 12,5p

  26. Studenny Jakub                   SP-2 Gryfino bk 1000 2002 12,0p

  27. Siarkiewicz Jakub                SP-1 Gryfino bk 1000 2001 11,0p

  28. Sokołowski Konrad              SP-2 Gryfino bk 1000 2001 11,0p

  29. Gadomski Paweł SP-2 Gryfino bk 1000 2002 10,5p

  30. Dutkiewicz Kamil                SP-2 Gryfino IV 1400 2000 9,5p

  31. Gniazdowski Tomasz           SP-2 Gryfino IV 1400 1999 9,5p

  32. Kucharska Wiktoria              SP-1 Gryfino bk 1000 1999 9,0p

  33. Knop Klaudiusz                  SP-2 Gryfino bk 1000 2001 9,0p

  34. Jastrowicz Kacper                SP-1 Gryfino bk 1000 2003 9,0p

  35. Jabłońska Marta                   US Szczecin II 1600 1992 9,0p

  36. Kowalski Szymon               SP-2 Gryfino bk 1000 1999 8,0p

  37. Domingos Oskar                 SP-2 Gryfino V 1200 2000 7,5p

  38. Pruski Eryk                        SP-2 Gryfino bk 1000 2002 7,5p

  39. Sobczyk Piotr                     SP-3 Gryfino bk 1000 2003 6,5p

  40. Laskowski Cezary                Gim1 Gryfino IV 1400 1997 6,0p

  41. Todorska Karolina               SP-1 Gryfino bk 1000 2000 6,0p

  42. Tarczyńska Nel                    SP-1 Gryfino bk 1000 2004 5,0p

  43. Grzesiuk Konrad                   SP-2 Gryfino bk 1000 2002 5,0p

  44. Kordowski Paweł SP-2 Gryfino bk 1000 2002 3,5p

  45. Nowak Wiktoria                   SP-2 Gryfino bk 1000 2002 3,5p

  46. Marmajewski Artur               SP-2 Gryfino bk 1000 2002 3,5p

  47. Zawierucha Grzegorz              SP-2 Gryfino bk 1000 1999 3,5p

  48. Kolczyński Jakub                  SP-2 Gryfino bk 1000 2002 2,0p

  49. Szpyt Martyna                      SP-2 Gryfino bk 1000 2002 2,0p

  50. Paździor Adrian                     PP Gryfino bk 1000 2005 1,0p


GRAND PRIX 2012 t-5 WYNIKI

 

Szachy w Pałacyku”

GRAND PRIX

GRYFINA

2012

TURNIEJ 5

26.05.2012 (Sobota) g. 10.00

GDK„Pałacyk pod Lwami”


WYNIKI

 

GRAND PRIX 2012 Turniej – 5

GRYFINO Pałacyk pod Lwami 2012-05-26/2012-05-26
Tempo gry: P’15
Arbiter: Krzysztof Rudnicki

Wyniki – runda 7


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 5 IV Krawczyk, Łukasz 0 1400 7.0 23.50 33.50 7 28.0
2 2 II Kruszewska, Justyna 0 1600 6.0 20.50 31.00 6 23.0
3 8 IV Kos, Piotr 0 1400 5.5 20.00 29.00 5 23.5
4 1 II Jabłońska, Marta 0 1600 5.0 21.00 29.00 5 21.0
5 3 III Stołecka, Greta 0 1400 4.5 23.00 32.50 4 21.5
6 9 IV Krech, Szymon 0 1400 4.5 20.50 29.50 4 19.0
7 16 V Golis, Adam 0 1200 4.5 20.00 28.00 4 18.0
8 24 Hajdaś, Olgierd 0 1000 4.5 18.00 27.00 3 17.5
9 23 Duda, Miłosz 0 1000 4.0 20.50 30.50 3 16.5
10 13 IV Sołtys, Karolina 0 1250 4.0 20.00 28.50 4 16.0
11 7 IV Malawski, Kamil 0 1400 4.0 20.00 28.50 3 18.5
12 14 V Krech, Jan 0 1200 4.0 19.50 28.50 3 17.5
13 4 IV Gniazdowski, Tomasz 0 1400 4.0 19.00 26.00 4 17.0
14 15 V Małolepszy, Hubert 0 1200 4.0 19.00 25.50 3 17.0
15 6 IV Howil, Kornel 0 1400 4.0 18.00 25.00 3 16.0
16 34 Hajdaś, Adam 0 1000 4.0 14.50 20.00 4 10.0
17 11 IV Kruszewska, Ewelina 0 1250 3.5 18.00 26.00 3 16.5
18 20 Lebioda, Dominik 0 1000 3.5 16.00 24.50 3 12.0
19 30 Zawierucha, Grzegorz 0 1000 3.5 15.50 22.00 3 13.5
20 36 Gadomski, Paweł 0 1000 3.5 11.00 16.00 3 11.5
21 29 Rynkiewicz, Wiktoria 0 1000 3.0 19.00 25.50 2 13.5
22 10 IV Kubowicz, Zosia 0 1250 3.0 17.50 24.50 3 14.0
23 12 IV Kurlej, Oliwia 0 1250 3.0 17.50 23.50 2 12.0
24 25 Knop, Klaudiusz 0 1000 3.0 17.00 23.50 1 11.5
25 31 Tarczyńska, Nel 0 1000 3.0 15.50 22.00 3 10.0
26 27 Sokołowski, Konrad 0 1000 3.0 13.50 19.00 1 11.5
27 32 Kucharska, Wiktoria 0 1000 3.0 13.00 18.00 2 7.5
28 17 V Budkiewicz, Marta 0 1100 2.5 17.50 24.00 2 13.5
29 21 Nędzarek, Bartosz 0 1000 2.5 17.00 24.00 2 11.5
30 28 Nycz, Kamil 0 1000 2.5 12.50 17.50 2 7.0
31 22 Studenny, Jakub 0 1000 2.0 16.50 23.00 2 10.0
32 18 Pruski, Eryk 0 1000 2.0 16.00 22.50 1 9.0
33 26 Drożdżewski, Marcin 0 1000 2.0 15.00 21.50 2 8.0
34 33 Kurlej, Dorian 0 1000 2.0 10.50 15.50 2 5.0
35 19 Pażdzior, Adrian 0 1000 1.0 15.00 21.00 0 2.5
36 35 Grzesiuk, Konrad 0 1000 1.0 12.00 16.50 0 4.0

ChessArbiter Pro (v.4.27) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0284 Właściciel: Krzysztof Rudnicki

 

Następny turniej GRAND PRIX – 16.06.2012r.

Cztery Pory Roku ZIMA 2012 Turniej „Zimowo-Wiosenny”

„CZTERY PORY ROKU 2012”

Turniej…

ZimowoWiosenny !

z handicap’em (bk-10; V-8; IV-7; III,II-6)

Sobota 24.03.2012r.

Wyniki – runda 7


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 11 V Magdziarz, Robert 0 1200 6.5 22.00 30.50 6 26.5
2 4 IV Krawczyk, Łukasz 0 1400 6.0 20.00 29.50 6 22.0
3 3 IV Kos, Piotr 0 1400 5.0 20.00 29.50 5 22.0
4 5 IV Krech, Szymon 0 1400 4.5 23.00 32.00 3 21.0
5 2 II Kruszewska, Justyna 0 1600 4.5 21.00 31.00 4 20.5
6 8 IV Kruszewska, Ewelina 0 1250 4.5 19.50 28.50 4 20.0
7 21 Duda, Miłosz 0 1000 4.5 18.50 23.00 4 14.0
8 16 Golis, Adam 0 1000 4.0 21.00 29.00 4 17.0
9 13 Hajdaś, Olgierd 0 1000 4.0 18.00 26.50 2 16.5
10 24 Sobczyk, Piotr 0 1000 4.0 18.00 25.00 3 13.5
11 19 Siarkiewicz, Jakub 0 1000 4.0 17.50 22.50 3 13.5
12 7 IV Sołtys, Karolina 0 1250 4.0 17.00 25.50 4 18.0
13 28 Sokołowski, Konrad 0 1000 4.0 15.50 22.50 3 14.5
14 6 IV Howil, Kornel 0 1400 4.0 15.00 21.50 4 16.0
15 10 V Małolepszy, Hubert 0 1200 3.5 21.50 32.00 2 16.5
16 18 Hajdaś, Adam 0 1000 3.5 17.00 24.50 2 9.0
17 9 V Krech, Jan 0 1200 3.5 16.50 25.00 3 14.0
18 23 Szpyt, Martyna 0 1000 3.5 16.50 22.00 3 11.5
19 25 Nowak, Wiktoria 0 1000 3.0 18.00 27.00 2 13.0
20 12 Kucharska, Wiktoria 0 1000 3.0 18.00 24.50 2 15.5
21 22 Todorska, Karolina 0 1000 3.0 17.00 23.00 2 12.0
22 17 Tarczyńska, Nel 0 1000 3.0 14.50 20.00 3 11.0
23 27 Pruski, Eryk 0 1000 2.5 17.50 24.00 2 13.5
24 14 Nycz, Kamil 0 1000 2.5 15.50 21.50 1 10.0
25 26 Grzesiuk, Konrad 0 1000 2.5 13.50 19.00 0 8.5
26 20 Kurlej, Dorian 0 1000 2.5 13.50 18.00 1 8.5
27 15 Kolczyński, Jakub 0 1000 2.5 13.00 17.50 1 10.0
28 29 Drożdżewski, Marcin 0 1000 2.0 13.50 18.00 1 9.0
29 1 I+ Wiosna, Marzanna 0 1900 1.0 13.00 18.00 0 3.0

GRAND PRIX 2012 Turniej-3 WYNIKI

 

Szachy w Pałacyku”

GRAND PRIX

GRYFINA

2012

TURNIEJ 3

Trzecia odsłona – szachowego Grand Prix Gryfina 2012.

W ciepłą ale i deszczową sobotę rozegrano kolejny turniej Grand Prix 2012.
I choć w samej grze aura nie przeszkadzała, to niestety w przerwach między rundami ani nosa za drzwi trudno było wystawić…
Ale cóż to dla zaprawionych w bojach młodych gryfińskich szachistów.
Na starcie zameldowało się 34 zawodników. Wśród nich najliczniejsza grupa to uczniowie i absolwenci klas szachowych z SP-2. Z szachami są na bieżąco więc trudno się dziwić że w pierwszej dziesiątce zawodów znalazło się ich aż siedmioro.
Turniej wygrała Greta Stołecka (ze 100% skutecznością – 7pkt. z 7 partii!) przed Łukaszem Krawczykiem 6,0pkt. oraz Piotrem Kosem, Karoliną Sołtys, Justyną Kruszewska i Magdą Juszczak (wszyscy po 5,0pkt.)
W klasyfikacji generalnej po trzech turniejach, na samodzielne prowadzenie wysunęła się zwyciężczyni sobotnich zmagań Greta Stołecka (19pkt.), która wyprzedza Justynę Kruszewską (17pkt.) oraz Piotra Kosa (14,0pkt.)
Przed świętami szachiści rozegrają jeszcze dwa turnieje.
Za dwa tygodnie (24 marca) w cyklu „Cztery Pory Roku” nastąpi szachowe powitanie Wiosny 2012. Tydzień później, kolejny czwarty turniej Grand Prix 2012.
A w planach poświątecznych… 14 kwietnia – XXVII Międzynarodowe Spotkania Szachowe Gryfino-Angermunde oraz zbliżająca się dużymi krokami majówka szachowa czyli znany i prestiżowy w świecie zachodniopomorskich szachistów „Gryfino-OPEN” podczas Dni Gryfina 2012″.
Pracowici ci nasi szachiści…

WYNIKI:
Grand Prix 2012 Turniej – 03
Pałacyk pod Lwami
(10.03.2012 7 rund)
1. Stołecka Greta 7,0p.
2. Krawczyk Łukasz 6,0p.
3. Kos Piotr 5,0p.
4. Sołtys Karolina 5,0p.
5. Kruszewska Justyna 5,0p.
6. Juszczak Magda 5,0p.
7. Kruszewska Ewelina 4,5p.
8. Krech Szymon 4,0p.
9. Kubowicz Zosia 4,0p.
10.Howil Kornel 4,0p.
sklasyfikowano 34 zawodników

GRAND PRIX 2012
Klasyfikacja Generalna po 3 turniejach
1. Stołecka Greta 19,0p.
2. Kruszewska Justyna 17,0p.
3. Kos Piotr 14,0p.
4-5 Krech Szymon 13,5p.
4-5 Małolepszy Hubert 13,5p.
6. Kruszewska Ewelina 12,5p.
7. Kubowicz Zosia 12,0p.
8. Duda Miłosz 11,5p.
9-10 Krawczyk Łukasz 11,0p.
9-10 Nędzarek Bartek 11,0p.
11-12 Rynkiewicz Wiktoria 10,5p.
11-12 Hajdaś Olgierd 10,5p.
13. Budkiewicz Marta 10,0p.
14-15 Sołtys Karolina 9,5p.
14-15 Kurlej Oliwia 9,5p.
sklasyfikowano 46 zawodników

Cztery Pory Roku ZIMA 2012 WYNIKI

Szachowa Zima 2012

„CZTERY PORY ROKU”

Turniej z handicap’em (bk-10; V-8; IV-7; III,II-6)

Sobota 25.02.2012 g.10.00

SP-2 (hol szkolny)

 

* W minioną sobotę młodzi szachiści spotkali się w murach Szkoły Podstawowej Nr 2 na kolejnych rozgrywkach. Zainaugurowano całoroczny, szachowy cykl: „Cztery Pory Roku”. Przy udziale 33 zawodników odbył się pierwszy turniej ZIMA 2012. Warto wspomnieć o formule zawodów które odbywają się z tzw. „handicapem”. Każdy zawodnik posiadający kategorię szachową (im jest wyższa) przystępuje do gry z odpowiednio pomniejszoną ilością czasu na rozegranie partii. Stwarza to większą szansę na nawiązanie walki przez tych mniej doświadczonych. I tak: szachiści bez kategorii mieli po 10 minut na całą partię, V kategoria-8min.; IV kategoria-7min. itd.

Swoje pierwsze zawody w klasyfikacji indywidualnej wygrał Piotr Kos 6,5p. przed Łukaszem Krawczykiem i Hubertem Małolepszym (obaj po 5,5p.), na kolejnych miejscach uplasowali się: Justyna Kruszewska i Szymon Krech (po 5,0p.)

Wyniki – runda 7


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 8 IV Kos, Piotr 0 1400 6.5 22.00 29.50 6 26.0
2 4 IV Krawczyk, Łukasz 0 1400 5.5 23.00 31.50 5 23.0
3 13 V Małolepszy, Hubert 0 1200 5.5 21.50 30.00 5 23.0
4 1 II Kruszewska, Justyna 0 1600 5.0 20.00 28.00 5 19.0
5 10 IV Krech, Szymon 0 1400 5.0 19.00 27.00 5 21.0
6 7 IV Malawski, Kamil 0 1400 4.5 22.00 30.00 4 21.0
7 25 Duda, Miłosz 0 1000 4.5 21.50 30.00 4 18.0
8 3 IV Juszczak, Magda 0 1250 4.5 19.00 26.00 4 18.5
9 5 IV Howil, Kornel 0 1400 4.5 16.50 25.00 4 16.0
10 14 V Golis, Adam 0 1200 4.0 20.50 28.00 4 18.0
11 16 Rynkiewicz, Wiktoria 0 1000 4.0 20.00 27.50 3 17.5
12 6 IV Sołtys, Karolina 0 1250 4.0 19.00 26.50 3 17.5
13 12 V Krech, Jan 0 1400 4.0 19.00 26.00 4 17.0
14 9 IV Kruszewska, Ewelina 0 1250 4.0 15.00 21.50 4 14.0
15 2 IV Dutkiewicz, Kamil 0 1400 3.5 20.00 28.00 3 17.0
16 27 Hajdaś, Olgierd 0 1000 3.5 20.00 27.50 2 16.0
17 21 Lebioda, Dominik 0 1000 3.5 17.50 24.00 3 13.0
18 30 Todorska, Karolina 0 1000 3.5 17.00 23.50 3 14.0
19 28 Kowalski, Szymon 0 1000 3.5 17.00 23.50 3 13.0
20 15 V Domingos, Oskar 0 1200 3.5 16.50 24.00 3 13.5
21 32 Nowak, Wiktoria 0 1000 3.0 17.50 24.50 2 13.0
22 33 Kurlej, Dorian 0 1000 3.0 16.00 24.00 2 12.0
23 17 Siarkiewicz, Jakub 0 1000 3.0 13.50 20.50 2 11.5
24 11 V Budkiewicz, Marta 0 1100 3.0 12.00 18.00 3 10.0
25 19 Sokołowski, Konrad 0 1000 2.5 19.00 25.50 2 12.0
26 31 Nycz, Kamil 0 1000 2.5 14.50 21.00 1 10.0
27 29 Hajdaś, Adam 0 1000 2.5 13.50 20.50 0 9.0
28 18 Drożdżewski, Marcin 0 1000 2.5 13.50 18.50 2 9.0
29 24 Grzesiuk, Konrad 0 1000 2.5 12.00 20.00 0 6.5
30 20 Kucharska, Wiktoria 0 1000 2.0 15.50 23.00 1 7.5
31 22 Pruski, Eryk 0 1000 2.0 15.00 21.00 1 7.0
32 26 Tarczyńska, Nel 0 1000 2.0 11.50 18.00 0 6.5
33 23 Kolczyński, Jakub 0 1000 2.0 11.00 17.00 0 6.0

=================================

 

GRAND PRIX 2012 Turniej – 2 WYNIKI

 

GRAND PRIX 2012

Turniej -2

Sobota 18 II 2012   g.10.00

GDK „Pałacyk pod Lwami”

* Rozgrywki Grand Prix od wielu lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem. w czasie każdego turnieju sala jest pełna. Nie inaczej było w poprzednią sobotę w Pałacyku pod Lwami. Do zawodów przystąpiło 37 szachistów. Swoją dominację potwierdziły nasze „eksportowe dziewczyny” Justyna Kruszewska i Greta Stołecka. Jak w pierwszym turnieju obie znalazły się na czołowych miejscach, lecz tym razem, choć również zdobyły po tyle samo punktów (6,0p.) to Greta była najlepsza. Za dziewczynami uplasowała się duża grupa pościgowa chłopców wśród których najwięcej (po 5,0p.)uzyskali: Hubert Małolepszy, Piotr Kos, Kamil Dutkiewicz i Szymon Krech.

 

W punktacji generalnej po dwóch turniejach prowadzą dziewczyny: Greta Stołecka i Justyna Kruszewska (po 12,0pkt.) przed Hubertem Małolepszym i Szymonem Krechem (obaj po 9,5pkt.).

WYNIKI  GP 2012 t-2

  1. Stołecka Greta          1999   6,0p.

  2. Kruszewska Justyna   1999   6,0p.

  3. Małolepszy Hubert     2000   5,0p.

  4. Kos Piotr                  1999   5,0p.

  5. Dutkiewicz Kamil        2000   5,0p.

  6. Krech Szymon           2000   5,0p.

  7. Malawski Kamil           1999   4,5p.

  8. Howil Kornel             2001   4,5p.

  9. Duda Miłosz               2001   4,5p.

  10. Sołtys Karolina           1999   4,5p.

  11. Kruszewska Ewelina    1994   4,0p.

  12. Kowalski Szymon        1999   4,0p.

  13. Krech Jan                 1998   4,0p.

  14. Rynkiewicz Wiktoria    2001   4,0p.

  15. Kubowicz Zosia          2000   4,0p.

  16. Lebioda Dominik         2001   4,0p.

  17. Nędzarek Bartosz        2003   4,0p.

 

sklasyfikowano 37 zawodników

============================

GRAND PRIX 2012 Turniej – 1 WYNIKI

XIV Edycja
GRAND PRIX 2012
Turniej 1

28.01.2012 „Pałacyk pod Lwami”

Grand Prix Gryfina 2012 – wystartowało!

Bardzo pracowicie rozpoczął się 2012 rok dla młodych gryfińskich szachistów.
Po orkiestrowym blitzu i turnieju szachów rodzinnych, w miniony weekend zainaugurowano rozgrywki Grand Prix. Najważniejszy cykl gryfińskich młodzieżowych rozgrywek szachowych ma już w naszym mieście czternastoletnią tradycję. Pierwsze zawody odbyły się w 1999 roku i jak zawsze zacięta rywalizacja towarzyszy każdemu turniejowi.
Nie inaczej było w sobotę…
Aż troje szachistów ukończyło zawody bez porażki, triumfatorki ubiegłorocznego Grand Prix: Justyna Kruszewska, Greta Stołecka oraz Cezary Laskowski (każdy po 6,0p.) – a ponieważ wszystkie partie między nimi także zakończyły się remisami o kolejności musiała zdecydować punktacja pomocnicza. Zwyciężyła Justyna przed Gretą a brązowym medalem udekorowano Czarka. Na dalszych miejscach uplasowali się: Łukasz Krawczyk 5,0p, Szymon Krech, Hubert Małolepszy i Olgierd Hajdaś (wszyscy po 4,5p.).
Szczegółowe wyniki na www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_479/

Każdy zawodnik otrzymał nagrodę a dodatkowymi słodyczami wyróżniono także najmłodszych gryfińskich zawodników: Doriana Kurleja, Adama Hajdasia i Kamila Nycza.
Wszyscy, urodzeni w 2004 roku, dopiero zaczynają swoją przygodę z „Królewską Grą” i z każdym startem nabierają doświadczenia co z pewnością będzie procentować w przyszłości.
WYNIKI:
1.Kruszewska    Justyna    6,0p.
2.Stołecka        Greta       6,0p.
3.Laskowski      Cezary      6,0p.
4.Krawczyk       Łukasz     5,0p.
5.Krech           Szymon    4,5p.
6.Małolepszy     Hubert     4,5p.
7.Hajdaś          Olgierd     4,5p.
8.Kos              Piotr        4,0p.
9.Kubowicz      Zosia        4,0p.
10.Kruszewska  Ewelina    4,0p.

Następne turnieje szachowe już w lutym.
Uwaga! Przypominam o składkach członkowskich za rok 2012.

Krzysztof Rudnicki