Wojewódzkie medale szachistów – Srebro i Brąz w IMS 2021

Dwa medale szachistów w IMS

Trójka – SREBRO Dwójka – BRĄZ

Świetnie spisali się młodzi gryfińscy szachiści w rozegranych w środę i czwartek finałach wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. W kategorii dzieci, klas I-VI, wystartowały dwie gryfińskie szkoły: SP-2 oraz SP-3 (rocznik 2009 i młodsi) i obie szkolne reprezentacje stanęły na podium!!!

SP-3 w składzie: Liwia Babińska; Filip Lewandowski; Aleksander Kaliński oraz Hanna Grabowska zdobyła SREBRNY MEDAL!!!

SP-2 w składzie: Krzysztof Chęś; Dominik Mróz; Jan SłomczyńskiKsawery Mikulski oraz Zosia Hołubowska zdobyła BRĄZOWY MEDAL!!!

Dzień później rozegrano finały w kategorii IMS klas VII-VIII.   Reprezentacja SP-2 Gryfino w składzie: Patryk Jankowski; Ziemowit Podfigurny; Wojciech Sztylke Nina Lesiak zajęła VI miejsce!

BRAWO i GRATULACJE!!!

P.S. Warto w tym miejscu jeszcze uzupełniająco dodać i podkreślić… wszyscy nasi finaliści są szachistami UKS Biały Pion!